Bydlení pod VinohrademCaptcha
Odeslat »
CZ | EN | DE

Novinky

VYPRODÁNO !

Projekt Bydlení Pod Vinohradem je v tuto chvíli vyprodán. Děkujeme všem našim klientům za vloženou důvěru. Intenzivně pracujeme na přípravě dalších projektů. Sledujte naše internetové stánky www.jrgroup.cz

PF 2014

Vše nejlepší do nového roku Vám přeje tým Bydlení Pod Vinohradem

Poslední byt na prodej !

Nabízíme poslední byt na prodej. Využijte příznivé ceny, před změnou DPH !

Výrazné snížení ceny !

Výrazně jsme slevili poslední dva volné byty ! Velmi dobrá investice !

Poslední dva byty v projektu !

Neváhejte a využijte poslední příležitosti. V případě rychlého jednání individuení sleva !

Aktuálně 6 bytů volných

K dnešnímu dni máme v nabídce posledních 6 bytů. Prohlídky možné ve večerních hodinách i o víkenech.

Posledních 7 bytů !

Přiďte si vybrat z posledních bytů, které máme k dispozici. Využijte nízkých sazeb hypoték a pořiďte si vlastní bydlení nebo se zajistěte na důchod. O pronájem vaší nemovitosti se postaráme.

PF 2013

Příjemné prožití vánočních svátku a štastné vykročení do roku 2013 Vám přeje tým Bydlení Pod Vinohradem !

Nové ceny !

Upravili jsme pro vás ceny bytů. Přijďte se podívat a vyberte si z nabídky posledních zbývajících bytů. Byty jsou připraveny ihned k nastěhování.

Snížená sazba DPH 17,5% !

Opravdu bude snížená zasba DPH od 1.1.2013 činit 17,5% ?  V tento okamžik na to bohužel nedokážeme zodpovědět. Jedno je však jisté. Pokud plánujete nákup nemovitosti, nevyplatí se vyčkávat. Pokud plánujete nákup nemovitosti financovat formou hypotečního úvěru, tak to platí dvojnásob. Nezapomínejte, že vybavení bytu, kam patří kuchyňská linka, vestavěné skříně, svítidla, koupelnový nábytek, též  spadá do snížené sazby DPH. Neváhejte a přijďte si vybrat z posledních 10-ti bytů z naší nabídky. 

BRANÍK SOBĚ - pouliční festival

V sobotu 22.9.2012 od 11 do 22 hod se v Braníku koná pouliční festival. Přijďte se podívat. Více informací najdete na těchto stránkách  www.braniksobe.cz

braniksobe.jpg braniksobe.jpg

Pronájem nechte na nás !

Pokud si u nás koupíte nemovitost, postaráme se o její pronájem. Zajistíme vám i případné dovybavení bytu dle přání nájemníka. Neváhejte nás kontaktovat !

Prostory pro podnikání

Jste právník, daňový poradce nebo podnikáte v jiném oboru a potřebujete kancelář s možností přespání ? Pro tyto účely jsou vhodné zejména byty A103 nebo  A203. Neváhejte a přijďte se podívat !

Staňte se našimi spokojenými klienty

Bydlení v klidné lokalitě s výbornou místní občanskou vybaveností s charakterem malého města. To je to, co naši klienti oceňují nejvíce. Do centra Vás pohodlně dopraví tramvaj ( na Václavském náměstí do 15 min.). V letním počasí oceníte cyklostezku, po které se můžete vypravit buď na Karlštejn nebo k Národnímu divadlu. To vše a samozřejmě mnohem víc nabízí bydlení v Braníku. Přijdtě se podívat a vybrat si z nabídky posledních volných bytů. Budeme se těšit.

KAM INVESTOVAT V KRIZI?

Ano, hádádáte správně, kromě zlata a diamantů jsou to nemovitosti.  Pronájem v Praze Vám zajistí dostatečně vysoký výnos. Se zajištěním pronájmu nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pokud nemáte hotovost, využijte nízkých sazeb hypotečních úvěrů a pořiďtě si byt na hypotéku. V mnoha případech to je nejlepší forma spoření na důchod. 

CENÍK 2012

Na základě platnosti 14% výše sazby DPH pro rok 2012 jsme byli nucení aktualizovat ceník bytů. Pokud Vás mrzí, že jste nestihli nižší sazbu DPH v roce 2011, tak nezoufejte. Ještě je šance stihnout "druhou vlnu" zvyšování DPH, která má přijít v roce 2013. Zatím se spekuluje o srovnání sazeb obou DPH na 20% ...

CENÍK BYDLENÍ POD VINOHRADEM 06.01.2012 CENÍK BYDLENÍ POD VINOHRADEM 06.01.2012

PF 2012

Děkujeme všem stávajícím klientům a přejeme všem příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů nejen na Nový rok. Team pracovníků Bydlení Pod Vinohradem s.r.o.

KONEC SAZBY 10% DPH SE BLÍŽÍ !!

Neváhejte a využijte snížené sazby. Ušetříte nejen na nákupu bytu, ale také na pořízení svítidel, kuchyně či vestavěného nábytku !! Volejte a domluvte si prohlídku, rádi se Vám budeme věnovat.

ZVÝŠENÍ SAZBY DPH !!!!

Pokud ještě váháte s nákupem nemovitosti, měli byste zbystřit pozornost. Podle posledních zpráv se bude DPH zvyšovat již letos na podzim a ne až v příštím roce. Znamená to, že všechny nové nemovitosti podraží o 10%. Viz. článek na ihled.cz

Zvýšení sazby DPH se nedotkne jen ceny samotných bytů, ale podraží i vybavení bytu, které je s ním pevně spojené. Týká se to např. kuchyně, včetně vestavěných spotřebičů nebo součásti interieru, jako jsou např. vestavěné skříně !

Dokončení našeho projektu je plánováno na léto 2011 ! Proto neváhejte a objednejte si prohlídku volných bytů ještě dnes.

Copyright ©2010 Bydlení pod vinohradem, s.r.o. | Created and powered by W-System Studio